• Japanese
  • Kiina
  • Eesti
  • In English
  • På svenska
  • по-русски
  • Suomeksi
 

Bonne Juomat Oy

 
 

Hallinto

 

Matti Väänänen
Toimitusjohtaja
Puh. 040 0845970
matti.vaananen@bonnejuomat.fi

Virpi Tiainen
Toimistopäällikkö, hallinto
Puh. 044 382 2333
virpi.tiainen@bonnejuomat.fi

Merja Jossfolk
Tilaukset, laskutus
bonne@bonnejuomat.fi
puh. 019382233

 

Myynti ja markkinointi

 

Alpo Miettinen
Myyntipäällikkö
Puh. 044 777 0284
alpo.miettinen@bonnejuomat.fi

Olli-Pekka Kinnunen
Myyntipäällikkö
(Food Service & HoReCa)
Puh. 050 367 3167
olli-pekka.kinnunen@bonnejuomat.fi

Matti Väänänen (myynti, vienti)
Puh. 0400 845 970
matti.vaananen@bonnejuomat.fi

Mindi Nurmisto
Myynti- ja markkinointikoordinaattori
Puh. 044 768 0127
mindi.nurmisto@bonnejuomat.fi

 

Tuotanto ja laadunvalvonta

 

Anne-Mari Laine
Laatupäällikkö
Puh. 044 543 3149
anne-mari.laine@bonnejuomat.fi

Ari Sohlman
Tekninen työnjohto
Puh. 044 732 1149
ari.sohlman@bonnejuomat.fi

Pia Hinden
Tuotanto- ja tuotekehitysteknologi
Puh. 0447110117
pia.hinden@bonnejuomat.fi


Lähettämö ja tavaran vastaanotto
Puh. 0447808874
varasto@bonnejuomat.fi

 
osoite220588838.png

Käyntiosoite:
Mäntynummentie 8
08500 Lohja as.
Reittiohjeet »

puhelin359008545.png

Puhelin 019 382 233
Faksi 019 382 234

email59183093.png

bonne@bonnejuomat.fi
Sähköpostiosoitteemme ovat muotoa: 
etunimi.sukunimi (at) bonnejuomat.fi

osoite220588838.png

Tehtaanmyymälä:
Plastexin tiloissa, osoitteessa Venteläntie 12, 08500 Lohja. Avoinna ke-pe klo 12:00-18:00.

HUOM! Juhannusviikolla myymälä on poikkeuksellisesti auki ti-to 18-20.6 kello 12:00-18:00.

Tervetuloa!

 

Verkkolaskuosoite: 003715073907
Verkkolaskuoperaattori: OpusCapita Solutions Oy
OVT: E204503

Paperilaskuosoite:
Bonne Juomat Oy
PL 45797
00063 LASKUNET

Skannauspalvelu, PDF- tai TIFF-muodossa:
bonnejuomat.FI.P.127497-6@docinbound.com