• Kiina
  • Eesti
  • In English
  • På svenska
  • по-русски
  • Suomeksi
 

Bonne Juomat Oy

 
 

Administration

 

Matti Väänänen
Verkställande direktör
Tel. 0400 845 970
matti.vaananen@bonnejuomat.fi

Virpi Tiainen
Kontor och fakturering
Tel. +358 (0)19 382 233
virpi.tiainen@bonnejuomat.fi

 

Försäljning och marknadsföring

 

Alpo Miettinen
Sales Manager
Tel. +358 (0)44 777 0284
alpo.miettinen@bonnejuomat.fi

Matti Väänänen (försäljning, export)
Tel. +358 400 845 970
matti.vaananen@bonnejuomat.fi

 

Produktion och kvalitetskontrol

 

Kai Vaara
Produktionschef
Tel. +358 (0)44 337 1087
kai.vaara@bonnejuomat.fi

Anne-Mari Laine
Kvalitetschef
Tel. +358 (0)44 543 3149
anne-mari.laine@bonnejuomat.fi

Ari Sohlman
Teknisk arbetsledning
Tel. +358 (0)44 732 1149
ari.sohlman@bonnejuomat.fi

 

Varuutlämning

Tel. +358 (0)44 780 8874 

 

Tallåsvägen 8
08500 Lojo as.
Ruttinstruktioner »

Telefon +358 (0)19 382 233
Fax +358 (0)19 382 234

bonne@bonnejuomat.fi
Våra E-postadresser har följande form:
förnamn.efternamn@bonnejuomat.fi

 

E-faktureringsadress:
E-fakturering ID TE003715073907
E-faktura operator: Tieto Oyj

Faktureringsadress för pappersfakturor:
Bonne Juomat Oy
PO Box 1141
02066 DOCUSCAN
Fakturor kan skickas till vår skanningstjänst via e-post: tieto_pl1141@xbs-salo.com