• Kiina
  • Eesti
  • In English
  • På svenska
  • по-русски
  • Suomeksi
 

Bonne Juomat Oy

 
 

Juhatus

 

Matti Väänänen
Tegevdirektor
Tel +358 400 845 970
matti.vaananen@bonnejuomat.fi

Virpi Tiainen
Büroo ja arveldused
Tel +358 (0)19 382 233
virpi.tiainen@bonnejuomat.fi

 

Müük ja turundus

 

Alpo Miettinen
Müügijuht
Tel +358 44 777 0284
alpo.miettinen@bonnejuomat.fi

Matti Väänänen (müük, eksport)
Tel +358 400 845 970
matti.vaananen@bonnejuomat.fi

 

Tootmine ja kvaliteedijärelevalve

 

Kai Vaara
Tootmisjuht
Tel +358 44 337 1087
kai.vaara@bonnejuomat.fi

Anne-Mari Laine
Kvaliteedijuht
Tel +358 44 543 3149
anne-mari.laine@bonnejuomat.fi

Ari Sohlman
Tehnoloogiajuht
Tel +358 44 732 1149
ari.sohlman@bonnejuomat.fi

 

Ladu/kauba kättesaamine

Tel +358 44 780 8874

 

Külastusaadress:
Mäntynummentie 8
08500 Lohja as.
Asukoha kaart »

Telefon +358 (0) 19 382 233
Faks +358 (0) 019 382 234

bonne@bonnejuomat.fi
Meie e-posti aadressid on esitatud kujul:
eesnimi.perekonnanimi@bonnejuomat.fi

 

Soome e-arve aadress:
E-arve kood (verkkolaskutunnus) TE003715073907
E-arvete operaator (verkkolaskuoperaattori) on Tieto Oyj.

Paberarvete aadress:
Bonne Juomat Oy
PL 1141
02066 DOCUSCAN
Arved võib saata skaneerimisse e-posti aadressil: tieto_pl1141@xbs-salo.com