• Japanese
  • Kiina
  • Eesti
  • In English
  • På svenska
  • по-русски
  • Suomeksi
 

Bonne Juomat Oy

 
 

Juhatus

 

Matti Väänänen
Tegevdirektor
Tel +358 (0)400 845 970
matti.vaananen@bonnejuomat.fi

Merja Jossfolk
Haldusjuht
Tellimused, arved
bonne@bonnejuomat.fi
Tel +358 (0)19 382 233

 

Müük ja turundus

 

Matti Väänänen (müük, eksport)
Tel +358 (0)400 845 970
matti.vaananen@bonnejuomat.fi

Olli-Pekka Kinnunen
Müügijuht
(Food Service & HoReCa)
Tel +358 (0)50 367 3176
olli-pekka.kinnunen@bonnejuomat.fi

Alpo Miettinen
Müügijuht
Tel +358 (0)44 777 0284
alpo.miettinen@bonnejuomat.fi

 

Tootmine ja kvaliteedijärelevalve

 

Anne-Mari Laine
Kvaliteedijuht
Tel +358 (0)44 543 3149
anne-mari.laine@bonnejuomat.fi

Pia Hinden
Tootmise ja tootearenduse tehnoloog
Tel +358 (0)447 110 117
pia.hinden@bonnejuomat.fi

Ari Sohlman
Hooldus- ja remondijuht
Tel +358 (0)44 732 1149
ari.sohlman@bonnejuomat.fi

Marinos Lazarides
Tehasejuht
Tel +358 (0)44 7490 930
marinos.lazarides@bonnejuomat.fi

 

Ladu/kauba kättesaamine

Tel +358 44 780 8874

 
osoite220588838.png

Külastusaadress:
Mäntynummentie 8
08500 Lohja as.
Asukoha kaart »

puhelin359008545.png

Telefon +358 (0) 19 382 233
Faks +358 (0) 019 382 234

email59183093.png

bonne@bonnejuomat.fi
Meie e-posti aadressid on esitatud kujul:
eesnimi.perekonnanimi@bonnejuomat.fi

 

Soome e-arve aadress:
E-arve kood (verkkolaskutunnus) TE003715073907
E-arvete operaator (verkkolaskuoperaattori) on Tieto Oyj.

Paberarvete aadress:
Bonne Juomat Oy
PL 1141
02066 DOCUSCAN
Arved võib saata skaneerimisse e-posti aadressil: tieto_pl1141@xbs-salo.com